ZAMÓWIENIA: tel. 798 991 531, 12:00 – 30 min. przed zamknięciem lokalu

O nas

W restauracji Tokyo Sushi smakować można japońskich potraw od 2008 r. Najwyższa jakość produktów przedkłada się na pyszne smaki oraz świeżość przyrządzanych dań.

Nasi goście mają do wyboru przeróżne formy sushi, a delektować się nimi mogą w klimatyzowanym i bardzo urokliwym lokalu utożsamiającym się z Krajem Kwitnącej Wiśni.

Specjalnie dla Naszych gości przygotowujemy atrakcyjne oferty: niezmienne Happy Hours, Studenckie czwartki, a także Rolki Tygodnia, których nie znajdziemy w menu z racji na ich wyjątkowość. Co miesiąc zmieniamy lunche, aby każdy z Naszych gości mógł spróbować nowych smaków. Posiadamy również Bony Podarunkowe, które są świetnym, a zarazem wyjątkowym pomysłem na prezent. Nie zapominamy o najmłodszych, dzieciaki mogą mile spędzić czas w Naszym kąciku zabaw.

Organizujemy warsztaty oraz pokazy sushi, które można ujrzeć nawet w telewizji. Nasze sushi cieszy się ogromną popularnością na bankietach, weselach i innych imprezach. Staranne wykonanie, podane na wyjątkowych japońskich naczyniach, a także bogaty i świeży smak dań sprawia, że zajmujemy czołowe miejsca w Rankingach Kulinarnych m.in. I miejsce w Białymstoku jako Najlepsza Azjatycka Kuchnia w mieście. Z tego miejsca chcieliśmy gorąco podziękować Naszym gościom za każdy oddany głos na Naszą Restaurację.

Zapraszamy gości, którzy zajadają się japońską kuchnią od lat i dobrze wiedzą, że Tokyo Sushi podaje pysznie, bardzo miło będzie Nam gościć również i tych, którzy zamierzają rozpocząć smakowanie sushi. Zapewniamy, że Nasza wyspecjalizowana kadra chętnie pomoże w doborze wyjątkowego i smacznego dania, dzięki czemu z ogromną przyjemnością wrócą państwo w progi Naszej Restauracji.

Serdecznie zapraszamy każdego z osobna, aby spróbował wyjątkowego sushi w „suszarni” na Waszyngtona 26. 🙂